21. nacionalni kongres kozmetikov

Ars Cosmetica Forum SPLOŠNE TEME O KOZMETIKI SPLOŠNE KOZMETIČNE TEME 21. nacionalni kongres kozmetikov

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

21. nacionalni kongres kozmetikov bo 19. in 20. septembra 2009, v hotelu Habakuk v Mariboru.

V soboto, 19.9., ob 15. uri bom pod naslovom: Organska kozmetična kultura (Daria Babšek, mojster kozmetične nege, Cidesco PG diploma) imela po uvodni predstavitvi Darie pol urno predavanje o organski kozmetiki – predavanje bo zasnovano kot en vodič pri nakupu naravne in organske kozmetike, na kaj je potrebno biti pozoren, kaj nas ne sme zavesti, primerjalno bodo predstavljeni certifikati glede deležev organskih in naravnih sestavin oz. način računanja pri vsakem posameznem certfikatu (very tricky :evilpaper: ). Po predavanju bodo še delavnice, kjer bom na voljo za vprašanja in kjer bom pridno predstavljala naš ars :lashing: :)) .

Več o kongresu TUKAJ

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Go, Nina. :cheer:
    Dobimo potem kak povzetek? :lashing:

Profile photo of Kristina
    Kristina
    Udeleženec

Wow Nina :cheer: .
    Tudi jaz bi kak povzetek, kot pravi gejba. Najbrž bi vsem, ki nas zanima naravna kozmetika, zelooo koristil :yes: .

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Seveda, povzetek pride.. :cool:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Tega povzetka se pa tut js veselim :dance1:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Nina, z veseljem ga bom prebrala :yes:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Vse ga bomo z veseljem prebrale :yes: :dance1:

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Jaz bi ga že… :devil:

Profile photo of gani
    gani
    Član

Meni se tudi bere :blush1:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Glede na to, da sem naravno/organsko/bio/eko/ addict, komaj cakam povzetek :read:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Povzetek je že skoraj napisan :)) …bo eden izmed prvih člankov na novem portalu :lashing: …tako da oboje sledi zelo kmalu :wink1:

Profile photo of Merimeri
    Merimeri
    Član

Sicer debatirate o povsem drugi stvari, vendar ker pa se beseda navezuje na kongres ki je bil, me zanima kaj so kaj povedali o kavitaciji, zadnje čase se sliši, da bo prepovedana, ker preveč obremeni jetra in ledvice

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

@merimeri wrote:

Sicer debatirate o povsem drugi stvari, vendar ker pa se beseda navezuje na kongres ki je bil, me zanima kaj so kaj povedali o kavitaciji, zadnje čase se sliši, da bo prepovedana, ker preveč obremeni jetra in ledvice

Na samem predavanju kaj dosti nisem zvedela…oziroma gospoda, ki je predaval, sem zelo slabo slišala, govoril je hrvaško (sicer razumem, ampak, če pa se slabo sliši, je pa še vseeno malo težje sledit), nekaj slajdov je bilo celo v italijanščini..nisem niti celega predavanja spremljala. Bom pogledala če je kaj več v zborniku napisanega.

Kar se tiče varnosti: lahko pride do neželenih stranskih učinkov…potrebno, da si res zdrav, če se tega lotiš. Kratkotrajni neželeni učinki: rdečina, slabost…(potrebno veliko piti!); ne sme se izvajati pri akutnih boleznih,boleznih jeter, problemov s strjevanjem krvi, pri osebah s srčnimi spodbujevalniki, v nosečnosti..

Sem govorila s predstavnikom Iskra Medical, ki delajo te aparate – sami se zavarujejo tako, da podpišeš, da nisi bolan, da ne jemlješ zdravil..in da je na tvojo odgovornost. Je pa vseeno vprašanje, koliko je potrošnik s tem zavarovan – nekateri jemljejo zdravila pa mogoče iz navade pozabijo…ali pa se jim zdi, da niso bolani..pa imajo kakšne težave…
    Sigurno so pa jetra, ledvice, limfa…obremenjeni. In če nisi res zdrav, se jaz v to ne bi spuščala.

Pa še malo OT – prvega oktobra se bo forumu pridružil še portal :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico