100% PURE – Lip glos za ustnice s sladko slivo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Dekorativa Ličila za ustnice 100% PURE – Lip glos za ustnice s sladko slivo

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of UG84 UG84 6 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

VIR

Sestavine:
    Vitamin E (a-tocopherol), vsebuje nekatere ali vse izmed sadnih pigmentov: Pomegranate, Wine, Cherry, Cranberry, Blackberry, Raspberry, Peach, Cocoa Bean and Plum, Vitamin C (ascorbyl palmitate), Grapeseed Oil, Honey, Shea Butter, Honey Beeswax, Natural Fruit Flavor, Chili Pepper

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta lip gloss sem dobila kot srečna izžrebanka ARS foruma, v trgovini Orca.

Gloss je rahlo rožnat in ima prijeten sladek vonj.
    Ustnice zelo slabo obarva in se roza barva komaj pozna na njih. Tudi nanos je malo težji, ker ga res malo ostane na gobici in je potrebno kar nekajkrat namočit in ga nanest, da se sploh opazi.

Za moje zelo izsušene ustnice je premalo. Ustnice mi še dodatno izsuši in se kar luskajo.

V spletni trgovini Orca stane okrog 12€, kar se mi zdi malo preveč za gloss.

Splošna ocena:
    2/5

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

Imam sicer drugo barvo, breskev, ki da ustnicam lep, nežen shimmer in jih nežno obarva. meni ustnic ne izsušuje, nasprotno, prav dobro mi jih neguje in spodaj ne uporabim vedno balzama ravno zaradi tega.

Je pa res, da je odprtina v tubu preozka in zato na krtački ne ostane dovolj glosa. Sama moram glos nanesti vsaj 4-6x da dobim želeni učinek. vendar je vredno.

4/5 zaradi embalaže

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico