Re: Re: Dnevna krema

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Dnevna krema Re: Re: Dnevna krema

Profile photo of Nina
Nina
Upravitelj

jaz tem testom ne zaupam, žal. so me že razočarali s svojimi razlagami, včasih kar šokirali .. sploh pri kremah z uv zaščito, kjer so lahko zmagale kreme z najbolj zanič filtri (za kožo) – glavno da so oni namerili, da imajo navišji faktor zaščite. :roll: kreme se zbirajo po večih kriterijih, ne kar po enem testu in potem razglašajo na veliko o zmagovalcu .. ok, mogla sem se spucat glede tega :)

prva stvar, ki mi pade na pamet je ta, da če bi dali pol sestavin vn, da bi res dobili dobro kremo :lol1:
ima filtre, kot je že nikapika napisala tudi titanov dioksid v nano delcih (kar te, ki to testirajo itak ne moti .. :verymad: ), niso mi všeč parabeni, alkohol in dišave, ostalo pa se mi zdi ok. over all, povprečna krema – ker pa je verjento zelo poceni, recimo da je dober nakup za tiste, ki ne posvečajo hude pozornosti sestavinam.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico