Re: Re: Dnevna krema

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA Dnevna krema Re: Re: Dnevna krema

Profile photo of Nina
Nina
Upravitelj

@artemida wrote:

Danes sem v Hoferju za hec kupila Medex-ovo Apilana face kremo za obraz, ki jo imajo trenutno v ponudbi. Se mi je zdelo, da bi bila fajn za kake suhe predele, ker deluje mastna. Sem jo sprobala in gre za res precej hranilno in gosto kremo. A bi mi lahko katera od poznavalk malo pokomentirala sestavine?
Na embalaži piše, da je zadeva brez parabenov, parafinov, parfumov in silikonov. Obetavno?

Aqua, helianthus annuus seed oil, lanolin, butyrospermum parkii butter, cera alba, octyldodecanol, passiflora incarnata seed oil, theobroma cacao seed butter, dicaprylyl carbonate, royal jelly, triticum vulgare seed extract, potassium sorbate, rosmarinus officinalis leaf extract, olus oil, parfum, linalool.

Vir

parfum vsebuje :wink1: po formulaciji je res zelo mastna krema, primerna za zelo izsušeno kožo, tudi kot zaščitna krema pred vetrom ali mrazom. za obraz je tole po mojem mnenju za kakšno krajše obdobje za suhokožce.. za vsakodnevno uporabo bo verjetno premastno.

@kristina wrote:

Kaj pa Green Line kreme? Je njihova sestava kaj izboljšana v primerjavi izpred nekej let?
Slučajno sem zasledila neko testiranje treh različnih Green Line HydroMineral krem in pohvale za vse tri.
Nina, a lahko ti iz “prve roke” kaj poveš?

kako in kdaj so se formulacije menjale, ne vem. Od krem sem sprobala vzorce hydromineral, ko so bili še sredi razvoja in vzorec končne verzije za normalno kožo in mi je bil vonj premočan. Kaj dost več se pa nisem poglabljala, Green line ima čez sodelavka .. če je kakšno specifično vprašanje, pa lahko odgovorim oz. se pozanimam.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico